Üye Girişi

Kullanıcı adı :
Şifre :
Yeni Üyelik Şifre Hatırlatma

Kategoriler
» Pil ve Şarj Aletleri
» Stüdyo Ekipmanları
» Çerçeveler
» NFS - Netfotograf


Biz kimiz?

 

Biz kimiz?Netfotomarket, Netfotograf.com sitesinin online satış platformudur.

Netfotograf.com; 2001 yılı sonunda fotoğraf ve bilgi paylaşımı amacı ile kurulmuş web sitesidir. Netfotograf.com bugün, 220 bin'den fazla üye sayısı ile günlük 20 bin'e yakın her seviyeden fotoğraf severi buluşturmaktadır.

2005 yılında, NFS Fotoğrafçılık, Bilişim Teknolojileri San. Tic. Ltd. Şti ile kurumsal kimlik kazanan Netfotograf.com, fotoğraf sektöründen birçok firmanın internet ortamındaki reklam çalışmalarını yapmaya devam etmektedir.

Tüm teknik ve güvenlik gereksinimlerini tamamlayan Netfotomarket.com; Türkiye Resmi Distribütörü/Temsilcilikleri tarafından sağlanan orijinal ürünleri fotoğraf severler ile buluşturmayı amaçlamaktadır. Bu amaç doğrultusunda "ne bulursak satarız" düşüncesi gütmeden Netfotomarket misyonuna uygun ve yine Netfotomarket alt yapısına teknik bilgi desteği (geniş içerik, güncel stok ve fiyat bilgisi v.b.) sağlayabilen firmalar ile çalışmaktadır.

Netfotomarket.com ile Netfotograf sitesi birbirine entegre edilerek, üyelerin "Net Fotoğraf Siteleri" çatısı altındaki tüm sitelerde aynı kullanıcı adı ve şifresi ile fotoğraf ve bilgi paylaşımının yanında güvenle alış-veriş yapması da amaçlanmıştır.