Üye Girişi

Kullanıcı adı :
Şifre :
Yeni Üyelik Şifre Hatırlatma

Müşteri Hizmetleri

Sözleşmeler
Ön Bilgilendirme
Mesafeli Satış Sözleşmesi
Kullanım Koşulları ve Üyelik Sözleş.
Güvenli E-Ticaret
3-D Secure Nedir?
SSL Nedir?
Sıkça Sorulan Sorular
Üyelik ve Satın Alma
Üyelik ve Avantajları
Sepet İşlemleri
Teslimat/Fatura Bilgisi
Sıkça Sorulan Sorular
Satış Sonrası
Sipariş Takibi
İade Koşulları
Arıza İşlemleri
   


Teslimat ve Fatura Bilgisi

Teslimat Adresi
Teslimat adresi siparişinizin kargo tarafından teslim edileceği adrestir. Daha önce sipariş vermediyseniz kayıtlı bir adresiniz olmayacaktır. Yeni bir teslimat adresi girmek için "Yeni Adres Ekle" link'ine tıklayarak "Adres Adı" bölümüne teslimat adresinizi size hatırlatabilecek bir isim giriniz (Örn: Ev Adresim, İş Adresim v.s.). Lütfen Teslimat adresinizin bilgilerini doldururken adresi tam ve doğru girdiğinizden emin olunuz. Teslim alacak kişi bölümü, paketlerinizin kargo personeli tarafından teslim edileceği kişidir ve kargo personeli bu kişi ve 1.derece yakını haricinde kargo paketlerinizi güvenlik açısından başka kimseye teslim etmeyecektir.

Fatura Adresi
Fatura adresiniz, teslimat adresi ile aynı ise "Fatura adresim olarak ta kullan" kutucuğunu işaretleyerek aynı adresin otomatik olarak Fatura adresi bilgisine gelmesini ve kaydedilmesini sağlar. Farklı bir fatura adresi girmek istiyorsanız Fatura adres bilgileri bölümünde "Yeni Adres Ekle" link'ine tıklayarak fatura adresiniz için teslimat adresinden farklı bir adres girişi yapabilirsiniz. Tüm bilgileriniz doğru ve eksiksiz girildikten sonra "Kaydet ve Devam" link'ine tıklayarak bir sonraki aşamaya geçebilirsiniz.

Kaydetmiş olduğunuz teslimat ve fatura adreslerinizi Hesabım bölümünden değiştirebilir ya da silebilirsiniz.

Önemli Not: Teslimat adresi olarak lütfen kargo şubelerinin adreslerini yazmayınız. Bu tarz toplu mal teslimi yapılan  adreslerden siparişlerinizin teslimatı yapılmamaktadır.