Üye Girişi

Kullanıcı adı :
Şifre :
Yeni Üyelik Şifre Hatırlatma

Müşteri Hizmetleri

Sözleşmeler
Ön Bilgilendirme
Mesafeli Satış Sözleşmesi
Kullanım Koşulları ve Üyelik Sözleş.
Güvenli E-Ticaret
3-D Secure Nedir?
SSL Nedir?
Sıkça Sorulan Sorular
Üyelik ve Satın Alma
Üyelik ve Avantajları
Sepet İşlemleri
Teslimat/Fatura Bilgisi
Sıkça Sorulan Sorular
Satış Sonrası
Sipariş Takibi
İade Koşulları
Arıza İşlemleri
   


Üyelik ve Avantajları

Netfotograf.com ve Netfotomarket.com Üyeliği
2001 Yılı sonlarında kurulan ve bugün 180 binden fazla üyeye sahip olan Netfotograf.com sitesine üye iseniz, Netfotomarket.com'a da aynı kullanıcı adı ve şifrenizle giriş yapabilirsiniz.

Sitemizden alışveriş yapabilmek ve farklı avantajlardan yararlanabilmek için üye olunması gerekmektedir. Bu üyelik aynı zamanda sizin, sistemimiz üzerinde bir cari hesabınızın oluşmasını sağlayacak ve eski siparişleriniz , kayıtlı sepetiniz gibi site özelliklerini yönetip bir çok konuda alışverişlerinizde size yardımcı olacaktır. Üye olabilmek için hemen hemen tüm sayfalarımızın sol üst kısmında bulunan "Yeni Üyelik" linkine tıklamanız gerekmektedir. Açılan ekrandaki bilgileri doğru şekilde doldurduktan sonra "Üye Ol" butonuna tıklayarak sisteme üyeliğinizi gerçekleştirebilirsiniz. Üyelik esnasında girmiş olduğunuz tüm iletişim bilgileriniz sizinle paylaşacağımız irtibat noktaları olacağı için yanlış bilgi girilmediğinden emin olunuz.

Üyelik Avantajları
Netfotomarket.com'a üye olarak sadece üyelere sunduğumuz avantajlardan anında yararlanmaya başlayabilirsiniz. Düzenlenecek kampanyalardan, promosyonlardan ilk siz haberdar olur ve size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz.

Size özel kampanya ürünlerinden faydalanabilmek için üye girişi yapmanız yeterlidir. Bu bölümlerden sadece üyelerimiz yararlanabilmektedir.

Ziyaretleriniz sırasında seçtiğiniz ürünleri kayıtlı sepetinizde tutabilir ve sonraki ziyaretlerinizde gözden geçirebilirsiniz. Bu sayede, ilginizi çeken ancak o anda satın almak istemediğiniz ürünleri sadece sizin erişebileceğiniz şekilde siz kayıtlı sepetinizi silene kadar saklanır.

Siparişinizin hangi aşamada olduğunu takip edebilir, eski siparişlerinizi görüntüleyebilirsiniz.